VAT 8% ZAMIAST 23%

UWAGA WAŻNE!!!
VAT 8% ZAMIAST 23%

Wszystkim swoim Klientom polecamy naszą akcję „Społeczny Program Mieszkaniowy – sprzedaż z obniżoną stawką VAT 8%” i kompleksowe rozliczanie robót budowlanych kwalifikujących się do budownictwa mieszkaniowego, robocizny łącznie z materiałem jako całości usługi. Daje to możliwość zastosowania obniżonej stawki VAT 8% na wszystko (materiały + robocizna), jak na przykładzie poniżej. 

WARIANT 1
Klient zleca nam ułożenie 100 mkw. paneli podłogowych.

Panele zakupuje sam za 70 zł / mkw netto + 23% VAT, czyli 86,10 zł brutto. Dla nas za montaż płaci 17 zł / mkw. netto + 8% VAT, czyli 18,36 zł brutto. W takim przypadku cena za 1 mkw ułożenia paneli podłogowych z materiałem kosztuje Klienta 104,46 zł. Ogółem za całe 100 mkw ułożonej podłogi Klient musi zapłacić 10.446 zł.

WARIANT 2
Klient zleca nam ułożenie 100 mkw. paneli podłogowych.
Panele zakupujemy sami jako firma za 70 zł / mkw netto i doliczając do ceny materiału 17 zł / mkw netto za usługę montażową. Daje to w sumie 87 zł / mkw netto za całość. Doliczamy do tego 8% VAT, co daje nam 93,96 zł / mkw za gotową podłogę. W sumie za 100 mkw swojej  podłogi Klient płaci dla nas 9.396 zł brutto.

Stosując wariant 2, Klient w tym przypadku zaoszczędził 1.050 zł przy tym samym efekcie końcowym  

Przytoczony powyżej montaż paneli podłogowych jest tylko przykładową usługą, za którą Klienci mogą zapłacić mniej, stosując polecaną przez nas akcję, przy budowie swojego domu lub wykończeniu mieszkania.
Wariant ten daje takie same możliwości praktycznie w całym procesie budowy domu lub wykończenia mieszkania. Można z niego skorzystać także przy remontach obiektów mieszkalnych. Wszystko jest zgodne z obowiązującym obecnie prawem podatkowym. Należy jednak pamiętać, iż prawa mają to do siebie, że od czasu do czasu podlegają zmianom i nikt nie może zagwarantować, że ta korzystna dla Klientów opcja, za jakiś czas będzie dalej aktualna.

Szczegóły akcji i pełne możliwości jakie daje, możecie Państwo poznać umawiając się z naszym przedstawicielem na niezobowiązującą rozmowę. Wstępnie polecamy także zapoznanie się z regulaminem akcji „Społeczny Program Mieszkaniowy – sprzedaż z obniżoną stawką VAT 8%”